Europejski Instytut Spawalnictwa
16 maja 2018

O Instytucie

Europejski Instytut Spawalnictwa

Szanując cenny czas przedstawiamy Naszą ofertę. Zdając sobie sprawę z tego jak ważne jest utrzymanie ciągłości produkcji oraz możliwości rozwoju firmy powstał dla Państwa EIS Sp. z o.o. .

Europejski Instytut Spawalnictwa Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Postępu 14 założona została na początku 2018r i prężnie poszerza zakres swoich usług oraz doposaża swoje zaplecze technologiczne w nowoczesny sprzęt jak i zarówno najlepsze jakościowo materiały do szkoleń.

Firma EIS, dostarcza wysokiej jakości usługi w postaci szkoleń z dziedziny tworzyw sztucznych i zabezpieczeń chemoodpornych.

Oferują również urządzenia do kontroli połączeń spawanych i zgrzewanych metodami niszczącymi i nieniszczącymi, do których należą urządzenia do badań: próżniowych, ciśnieniowych, wysokonapięciowych, rozciągania, zginania i inne.

Wieloletnie doświadczenie, kompetencje, innowacyjność i elastyczność są kluczowymi elementami sukcesu Firmy EIS.

Nasi współpracownicy to zespół zgranych oraz odpowiednio przeszkolonych osób, gotowych do szybkiego i skutecznego działania. Kwalifikacje naszej kadry potwierdzone są certyfikatami UDT oraz TUV Nord.

Dostęp do wiedzy i technologii współpracujących firm pozwolił nam na znaczną dywersyfikację działalności.

Od samego początku działalności celem firmy jest proponowanie Klientom skutecznych i nowatorskich rozwiązań w zakresie przekazywania wiedzy.

Długoletnie doświadczenie w dziedzinie tworzyw sztucznych upoważnia Nas do występowania w roli specjalistów w zakresie szkoleń co zobowiązuje Nas do odpowiedzialnego podchodzenia do problemów i potrzeb odbiorców naszych usług.

Aby zagwarantować optymalne dostosowanie własności dostarczanych usług do konkretnych przypadków zastosowań u Klienta, oferujemy pełny zakres szkoleń poczynając od bezpośredniego kontaktu z klientem, dostosowania odpowiedniej oferty i opracowania materiałów szkoleniowych, poprzez dojazd do klienta mobilną jednostką szkoleniową i egzaminacyjną, a skończywszy egzaminem wybranej jednostce certyfikującej.

pl_PLPolish
de_DEGerman pl_PLPolish